Jak to u nás chodí

Vyrábět vestavěné skříně jako na běžícím páse není nic pro nás. Zakládáme si na kvalitě, originalitě, poctivé práci a především na splnění individuálních představ zákazníků.

Abychom společně dosáhli co nejlepšího výsledku, chce to čas. V praxi se nám nejvíce osvědčil postup o těchto 6 krocích:

 1. Vlastní zaměření
 2. Zavolejte a navštivte nás v showroomu v Brně
 3. Náš online návrhář skříní
 4. Zpracování cenové nabídky s vizualizací
 5. Přesné zaměření naším technikem
 6. Realizace skříně, dodání a smontování u Vás

1. Vlastní zaměření a představy

Máte vybrané místo, kde byste chtěli skříň umístit? Pokud ano, je ta pravá chvíle zapojit představivost a konkretizovat podobu své budoucí vestavěné skříně. Odpovědět byste si měli na následující otázky:

 • Chcete mít skříň až po strop, případně ode zdi ke zdi?
 • Jaký typ dveří by měla skříň mít?
 • Chcete, aby měla boční stěny, dno či strop?
 • Jaké materiály a barvu preferujete?

Následně si změřte prostor (výška, šířka a hloubka), kde bude vestavěná skříň stát. Není nutné měřit na milimetry přesně, jde spíše o orientační míry pro účely přibližného nacenění. Přesné rozměry přijde zaměřit náš technik.

Tipy, na co si dát pozor

 1. Při měření si hlídejte pravé úhly, aby se vám rozměry skříně nerozbíhaly.
 2. Ověřte si, zda vestavěná skříň nebude zasahovat do prostoru otevírání oken nebo dveří.
 3. Berte v úvahu, že tloušťka skříňových dveří včetně rámu činí cca 10 cm. Pokud tedy chcete úložný prostor s vnitřní hloubkou 50 cm, bude celková hloubka skříně 60 cm.
 4. Zamyslete se nad tím, co konkrétně budete do vestavěné skříně ukládat. Tomu přizpůsobte svou představu o vnitřním rozložení a vybavení – poličky, šuplíky, koše, věšáky apod.
 5. Pro lepší barevné sladění skříně se zbytkem interiéru můžete využít náš vzorník – buď v showroomu v Brně nebo při návštěvě technika (po předchozí domluvě).

4. Zpracování cenové nabídky s vizualizací

Už jste nás navštívili v našem showroomu? Pak už nejspíš pracujeme na návrhu vaší skříně. Jakmile budete mít návrh hotový, je řada na nás. Vytvoříme 3D vizualizaci vestavěné skříně a předběžnou kalkulaci. Poté společně doladíme detaily k vaší spokojenosti a zašleme finální návrh s cenovou nabídkou.

5. Přesné zaměření naším technikem

Máme rádi preciznost. Domluvíme si s vámi proto termín, kdy se staví technik, aby přesně změřil prostor, kde bude vestavěná skříň stát. Po předchozí domluvě může technik přinést i vzorník barev pro lepší představu, jak skříň zapadne do interiéru.

6. Realizace skříně a smontování u vás doma

V této chvíli máme vše co potřebujeme a můžeme se pustit do samotné práce. V našich dílnách nejprve vytvoříme všechny potřebné díly. Až budeme mít hotovo, ozveme se a domluvíme se, kdy vám přijedeme skříň namontovat domů.